Zapytanie Ofertowe

Zrzut ekranu 2020 09 11 o 20.02.54W ramach kampanii informacyjnej "Rodzina na Antenie" od 15 września do 31 grudnia 2020 r. na portalu PolskieForumRodzicow.pl i na stronie internetowej Fundacji Mamy i Taty - MamaiTata.org.pl - zostaną opublikowane setki materiałów prasowych i telewizyjnych: porady dla rodziców i tych wszystkich, którzy dopiero zastanawiają się, czy małżeństwo i potomstwo, to dobry pomysł na ich życie.

Wypowiedzą się m.in.: kulturoznawcy, socjolodzy, ekonomiści, lekarze, nie zabraknie również psychologów czy pedagogów. Udzielonych zostanie wiele odpowiedzi na nurtujące rodziców pytania,

np. czy warto pielęgnować dziecięce pasje, czy tata i mama mają prawo do własnego hobby, czy istnieją patenty na udane związki. Poza tym, tematyka publikacji będzie dotyczyć takich zagadnień jak wspólne spędzanie czasu w rodzinie, rolę rodzeństwa w wychowaniu dzieci, pielęgnowanie tradycji i rytuałów rodzinnych, wpływ mediów i internetu na relacje rodzinne, znaczenie rodziny dla tworzenia kapitału społecznego i ludzkiego, aktualne wyzwania demograficzne, społeczne i kulturowe wpływające na sytuację rodzin, mniej znane aspekty zarządzania gospodarstwem domowym oraz dylematy związane z łączeniem ról zawodowych i rodzinnych.

Zapraszamy na mamaitata.org.pl oraz na polskieforumrodzicow.pl.

Startujemy 15 września 2020 r.

W ramach konkursu "Po pierwsze Rodzina" chcemy stworzyć stronę internetową, która usprawni przygotowywanie i publikowanie treści Fundacji Instytut Wiedzy o Rodzinie i Społeczeństwie oraz Fundacji Mamy i Taty. Kliknij TUTAJ i pobierz treść zapytania ofertowego.