Akademia Dziennikarska

Akademia Dziennikarska

RODZICE NA ANTENIE – WROST ZAANGAŻOWANIA OBYWATELSKIEGO RODZICÓW poprzez ROZBUDOWĘ MEDIÓW RODZINNYCH

Z radością dzielimy się informacją, że fundacja Instytut Wiedzy o Rodzinie i Społeczeństwie realizuje projekt dofinansowany ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030 PROO.

Zadanie publiczne ma na celu m.in. wspieranie działań statutowych organizacji sektora pozarządowego oraz wspieranie rozwoju instytucjonalnego tych organizacji.

W ramach realizacji projektu m.in. zostanie utworzona Akademia Dziennikarska. Finaliści przeprowadzonego przez fundację konkursu zostaną przeszkoleni przez ekspertów: dziennikarzy, montażystę oraz eksperta ds. social mediów. Dwoje uczestników szkolenia z najlepszymi wynikami otrzyma stypendia w ramach których będzie dostarczało po  4 materiały medialne o charakterze lokalnym do końca 2023r. Łącznie powstaną 124 materiały z kategorii: rodzina i wychowanie, rodzina i zdrowie, rodzina i edukacja, rodzina i ekonomia. Ponadto fundacja zatrudni specjalistę ds. pozyskiwania środków- fundraisera oraz specjalistę ds. wsparcia administracyjno-organizacyjnego.

Całkowita wartość zadania: 170 000zł

Wartość finansowania: 170 000zł

 

logotype 1

 

HTML Button Generator