Małgorzata Małecka

 

malgorzata malecka fotoAbsolwentka studiów magisterskich na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu na kierunku Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze i Polityczne oraz specjalności Handel Międzynarodowy. W 2003 r. uzyskała kwalifikację ACCA, a w 2017 r. status FCCA.

Doradca z 19-letnim doświadczeniem, które zdobywała najpierw jako audytor w PwC, gdzie miała okazję realizować projekty w zakresie wdrażania i oceny systemów kontroli wewnętrznej, zarządzania ryzykiem, optymalizacji procesów biznesowych dla klientów różnych branż. W PwC współtworzyła także program “Polski Czempion”, realizowany we współpracy z Urzędem Miasta Poznania i PAIZZ, skierowany na wsparcie globalnej ekspansji polskich prywatnych przedsiębiorstw.

Jedna z pomysłodawczyń Wielkopolskiej Loży Kobiet Biznesu – platformy skupiającej Panie na wysokich stanowiskach zarządczych. W latach 2016-2018 - menedżer ds. strategii i rozwoju Instytutu Biznesu Rodzinnego w Poznaniu, gdzie współpracowała z polskimi firmami prywatnymi.

Począwszy od 2017 r. pełni rolę członka rady ACCA w Polsce. Od lutego 2019 r. aktywnie współpracuje z Polską Izbą Biznesu – Wielkopolską Izbą Gospodarczą w Poznaniu.