Komiks o Ignacym Janie Paderewskim

pader1Paderewski. Wygrał Polskę na Fortepianie

Miło nam poinformować, że fundacja Instytut Wiedzy o Rodzinie i Społeczeństwie realizuje projekt dofinansowany ze środków Ministra Edukacji i Nauki pn. Program Wsparcia Edukacji.

W ramach realizacji konkursu powstanie edukacyjny komiks o Ignacym Janie Paderewskim.

Akademia Dziennikarska

rodzinaRODZICE NA ANTENIE – WROST ZAANGAŻOWANIA OBYWATELSKIEGO RODZICÓW poprzez ROZBUDOWĘ MEDIÓW RODZINNYCH

Z radością dzielimy się informacją, że fundacja Instytut Wiedzy o Rodzinie i Społeczeństwie realizuje projekt dofinansowany ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030 PROO.

Zadanie publiczne ma na celu m.in. wspieranie działań statutowych organizacji sektora pozarządowego oraz wspieranie rozwoju instytucjonalnego tych organizacji.

Razem Możemy Więcej

polska ukraina flagaPROJEKT „KIERUNEK INTEGRACJA – od KRYZYSU przez WSPARCIE do INTEGRACJI RODZIN UCHODŹCÓW”

Miło nam poinformować, że fundacja Instytut Wiedzy o Rodzinie i Społeczeństwie realizuje projekt dofinansowany w ramach konkursu ofert „Razem Możemy Więcej – Pierwsza Edycja Programu Aktywizacyjnego dla Cudzoziemców na lata 2022–2023”, realizowanego w ramach Resortowego Programu Aktywizacyjnego dla Cudzoziemców na lata 2022–2023

Rodzina na Antenie 2022

people ge78559004 1280Z radością informujemy, że fundacja Instytut Wiedzy o Rodzinie i Społeczeństwie realizuje projekt dofinansowany w konkursie Ministra Rodziny i Polityki Społecznej „Po pierwsze Rodzina!” na rok 2022 r. RODZINA NA ANTENIE 2022 to kampania edukacyjno-informacyjna oraz rozbudowa obszaru komunikacji medialnej na temat budowania życia rodzinnego i doskonalenia relacji w rodzinach. 
 
Rodzina i rodzicielstwo są zbyt ważne, by o nich nie mówić! To hasło przewodnie, które towarzyszy naukowcom i dziennikarzom fundacji Instytut Wiedzy o Rodzinie i Społeczeństwie w codziennej pracy.